fbpx

בניית אתרים

עמוד הבית/בניית אתרים
בניית אתרים 2019-10-06T16:22:49+00:00
בניית אתרים

כל עסק מצליח חייב אתר  מעוצב  עם תשתית מעולה לקידום ברשת !

בניית אתרים בליעד פתרונות פרסום הם חלק בלתי ניפרד מתהליך המיתוג הכללי לבית העסק.

לא משנה איפה החלטתם לבנות את אתר, את הטיפים האלה אנחנו חייבים לספר לכם!

תהיו מרוכזים כי אנחנו בדרך לחסוך לכם הרבה זמן, עוגמת נפש וטרטורים מיותרים מוכנים? מקווים שאתם מרוכזים 🙂

  1. ברכישת הדומיין שלכם השתדלו שהשם יהיה הכי קרוב לשם העסק שלכם לדוגמה שם החברה גוגל אז שם הדומיין : www.google.co.il
  2. אחסון האתר חייב לשבת במקום מסודר עם תמיכה במקרה של תקלה, גיבוי בצורה מסודרת, תחזוקה שותפת ובית חם לכל. אנחנו לא מעט נתקלים בלקוחות שבנו להם אתר והם באמת לא יודעים איפה האתר מאוחסן מה הסיסמאות כניסה למערכת מאיכן הדומיין נרכש וכו… מה שיוצר באלגן שלם! אצלנו זה אחרת הלקוחות שלנו מקבלים גישה חופשית לתקיה משותפת שם כל המידע אודות המותג שלהם יושב מאובטח ומסודר. זה יוצר שקט נפשי למותג שלך ונותן יציבות להמשך הדרך!
  3. עיצוב האתר צריך להיות הכי מעוצב שיש בעולם! בגדלים המתאימים בצבעוניות ובצורניות המותג ובהצגת הדברים בצורה הברורה ביותר, אצלנו לדוגמה קודם כל מעצבים את האתר שולחים ללקוח סקיצה ועוד סקיצה ולפעמים עוד סקיצה (זה כבר נדיר) כן! יש לנו סבלנות כי אנחנו באמת רוצים שזה יהיה האתר הטוב ביותר בתחום (זאת תמיד השאיפה האישית שלי כותב לכם מאחורי המקלדת ליעד עובדיה עבדכם הנאמן) רק אחרי בדיקות מקיפות ברמה העיצובית אנחנו ממליצים לצאת לתיכנות כעבור שבועיים תיכנות לערך, האתר עולה לאוויר אבל זה כבר קשור לשלב 4 🙂
  4. תיכנות כמה זה חשובבבבבב תיכנות כמה זה חשוב! אתר יפה זה לא מספיק! אחסון טוב זה לא מספיק! אתם חייבים תכנת טוב שבונה את הקוד כמו שצריך שיתאים את האתר לדרישות של גוגל שידאג שדף הבית ישקול פחות מ1M  ועוד מגוון משימות שצריך לעשות בשביל שאתר שלכם ישאיר אבק למתחרים שלכם בגוגל…….
  5. סוף סוף האתר עלה לאוויר במסגרת הבניה תדאגו שהחברה שבונה לכם את האתר גם מחברת את האתר שלכם לכל הגוגלים ולרשתות החברתיות

אתר האינטרנט שלך הוא כרטיס הביקור שאתה נותן ללקוח, או החנות שאתה מציג בפני לקוחותיך, הלקוחות מקבלים את הרושם הראשוני על העסק שלך דרך אתר האינטרנט. אם האתר בנוי בצורה מקסימלית, נוחה ומובנת הסיכוי שאותו גולש יהפוך ללקוח גדל.

בעולם המודרני כשכולם כבר מחוברים לרשת האינטרנט ועושים אלפי חיפושים בכל חודש חשוב שבנוסף לעסק הפיזי יהיה גם אתר תדמית או אתר חנות  שיעזור לגולש להתרשם מפעילות העסק או לרכוש את המוצרים שלכם אפילו כשהוא בבית.

לסיכום בניית אתרים לעסקים

בניית אתר אינו מסתכם בכך שיהיה שהוא יעלה לאוויר וזהו, אלא בכך שהוא יהיה אתר קל לתפעול נוח למשתמש מעוצב ברמה מזמינה ונעימה, וכמובן בשלב מאוחר יותר גם יקודם עם התאמה מלאה במנוע החיפוש של גוגל.

בניית אתרים אצלנו נעשית בכל מיני דרכים המתקדמות בעולם האינטרנט, בניית אתרים בקוד פתוח על מערכות WordPress המתקדמות בעולם עם התאמה למובייל ועוד עיצובים צעירים ודינמיים על פי צורכי העסק שמספקים ממשק נעים לתפעול ומקלים על המשתמש להגיע ליעדו באתר.

צור קשר

הידעת

  • מעצב גרפי בחיפה

מעצב גרפי בחיפה

קידום אתרים

5 טיפים לפייסבוק

בניית אתרים הדגים של פיראוס אתר אינטרנט
בניית אתרים אתר אינטרנט איכות הגיזום
בניית אתרים מאור בן חיים אתר אינטרנט
 בניית אתרים טופ קיטשן - אתר אינטרנט

איך הכתבה היתה? דרג אותה!

לחץ על הכוכב בכדי לדרג אותנו!

דירוג ממוצע / 5. הצבעות: